Gösterilen sonuç sayısı: 10

Şu kadar göster 9 12 18 24

Sista Akvaryum Silikonu

Polisiloksan (asetoksi sistem) silikon. UYGULAMA ALANLARI Her türlü akvaryum imalatında güvenle kullanılır. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Balıklar için zararsızdır - Yüksek mukavemetlidir - Tek komponentlidir - UV ışınlarına dayanıklıdır - Süper elastiktir - Solventsizdir Ambalaj: 310 ml / Kolide 20 adet (Şeffaf, beyaz )

Sista Construction & Glazing

Tek komponentli, kokusuz, kullanıma hazır, alkoksi esaslı nötr silikon. UYGULAMA ALANLARI - Cephe kaplamaları (alüminyum, kompozit, seramik, porselen, granit, mermer ve doğaltaş) - Prefabrik yapılar - Doğramalar (PVC, alüminyum, ahşap) - Asma cephe sistemleri - Işıklıklar - Cam çatı sistemleri - Cam cepheler - İnşaat uygulamaları - Her türlü yapıştırma işlerinde ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Tüm malzemelere mükemmel yapışır - SNJF ISO 11600 25 LM standardına uygundur - Yüksek elastikiyete sahiptir - Gerilme kuvveti, modül ve kopmadaki uzama değerleri arasında ideal denge mevcuttur - Sararma yapmaz - Değişken sıcaklıklarda yüksek hareket kabiliyetine sahiptir - Ürünün mekanik özellikleri UV ışınları radyasyon, yağmur, kar gibi dış hava koşullarından etkilenmez - Düşük modüllü olduğu için yapıştırdığı yüzeylerde gerilim yaratmaz, uzun ömürlü yalıtım sağlar - Titanyum katalizörlüdür (şeffaf renkli üründe) Ambalaj: 310 ml / Kolide 25 adet (Şeffaf, siyah, gri)

Sista Extra White Silikon

Tek komponentli, asetoksi bazlı, nemle kürleşen, diğer standart silikonlara gore 3 kat daha fazla beyaz görünüm sağlayan, uygulandığı yerlere ekstra parlak ve beyaz bir görünüm kazandıran, su ile sürekli temas eden yüzeyler için geliştirilmiş silikon. UYGULAMA ALANLARI - Banyo, duş kabini, duş teknesi, lavabo gibi su ile sürekli temas eden yüzeylerde, - Emaye, porselen, cam, fayans, seramik, akrilik, kompozit reçine ve alüminyum yüzeylerde kullanılabilir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Yaşlanma, büzülme, çatlama ve rengin solması gibi problemlere karşı mükemmel dayanım gösterir. - Gözeneksiz malzemelere mükemmel yapışma sağlar. - Hijyeniktir. - UV ışınlarına ve ısı değişimlerine karşı dayanıklıdır. - Ekstra beyazlık ve parlaklık sağlar. - Mükemmel tutunma ve elastikiyet sağlar. - Düşük modüllüdür. Ambalaj: 280 ml / Kolide 25 adet (Beyaz)

Sista Neutral Silikon (Ayna Silikonu)

Oxim silikon (nötr sistem). UYGULAMA ALANLARI Ayna yapıştırmada, PVC doğrama montajında, yüksek yapılardaki esnek dolgu aralarında, plastik, metal, ahşap doğramalara cam yerleştirilmesinde, kapı ve pencerelerin bağlantı dolgularında, metal profil ve elemanlarının kenar sızdırmazlarında, sıhhi kullanım alanlarındaki bağlantı dolgularında, silikon-fugabant yapıştırılmasında kullanılır. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Tek komponentlidir - % 100 silikondur. - Alkali zeminlerde ve metallerde kullanılabilir, metallerde korozyona neden olmaz - Solventsizdir, nemle sertleşir - Yaşlanmadan veya hava şartlarından etkilenmez - Kokusuzdur - Ayna yüzeylerinde kararma yapmaz - Astara gerek kalmadan pek çok yüzeye yapışır - Elastiktir - UV ışınlarına dayanıklıdır. Ambalaj: 310 ml / Kolide 20 adet (Şeffaf, beyaz )

Sista Poliüretan Köpük

Tek komponentli, nemle kürleşen, kendiliğinden genleşen, mükemmel açık-kapalı hücre dengesine sahip, yarı-sert, yüksek mekanik mukavemetli üstün kaliteli poliüretan köpük. Beraberindeki uygulama pipeti kullanımı kolay. UYGULAMA ALANLARI Kapı ve pencere kasalarının montaj ve yalıtımında. Boşlukların, deliklerin, derzlerin ve büyük çatlakların doldurulmasında. Elektrik tesisatlarının ve tesisat borularının çevresinin doldurulmasında. Çatılarda yapısal açıklıkların ve yalıtım malzemelerinin açık kısımlarının dolgu ve yalıtımında. Duvar panellerinin yalıtımında, kiremitlerin yapıştırılmasında. Isı ve ses geçirmez perde oluşturmada. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Sızdırmaz - yalıtır - doldurur - yapıştırır - Yüksek verim - Üstün yapışma performansı - Yüksek termal ve akustik yalıtım - Büzülmez - hacim kaybetmez - Tam verimli çalışma için yüksek köpük çıkışı. - Yüksek boyutsal kararlılık : Büzülme ve kürleşme sonrası şişme yapmayan homojen yapı. - Güçlü ve esnek kürleşmiş dolgu. - Ahşap, beton, taş, metal gibi birçok yapı malzemesine mükemmel yapışma (astarlama veya zımparalama gerekebilir). - Sertleşmiş köpük kesilebilir, zımparalanabilir, sıvanabilir ve boyanabilir. - Düşük kürleşme basıncı ile pratik uygulama. - Doğru dozajlama ile minimum malzeme israfı. Ambalaj: 750 ml aerosol tüp

Sista Poliüretan Köpük Temizleyici

Taze PU Köpük lekeleri ve diğer yapıştırıcı ve boyaları pürüzsüz yüzeylerden temizlemede kullanılan tek komponentli, solvent bazlı, yüksek kaliteli temizleyici. Özel köpük tabancası veya üzerindeki sprey başlığı sayesinde kolay kullanım sağlar. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Taze PU köpük kalıntılarını temizler - PU köpük tabancalarını temizler - Hızlı kuruma - Üstün temizleme güçü - Kürleşmemiş PU Köpük lekeleri ve kalıntılarının hızlı ve etkili temizliğinde Ambalaj: 500 ml aerosol tüp

Sista RTV Silikon – Sıvı Conta (300 C)

Polisiloksan (asetoksik) ısıya dayanıklı silikon (sıvı conta). UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel makina parçalarında, elektrikli ev eşyalarının üretiminde, otomobilde, diferansiyel kapağı, vites kutusu kapağı, motor kapağı ve karbüratör kapağı (sübap) contası olarak ve kimyasal reaktörlerde kullanılır. Paslanmaz çelik, cam, seramik, eloksallenmiş alüminyum, sert lastikler, demir alaşımlı metaller, alüminyum ve boyalı yüzeylere rahatlıkla uygulanır. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Yüksek ısıya dayanıklıdır (Kırmızı 300 °C -Beyaz 200 °C ) - Solventsiz, %100 silikondur - Daimi elastikiyetini korur - Tek komponentlidir - Nemle sertleşir - Yaşlanmaya ve UV ışınlarına dayanıklıdır Ambalaj: 310 ml / Kolide 20 adet (Kırmızı) 50 gr / Kolide 20 adet (Beyaz, kırmızı

Sista Universal Silikon

Polisiloksan (asetoksi), hijyenik, %100 saf silikon. UYGULAMA ALANLARI Çalışan fugalarda, kapı pencere (araç, metal, PVC) aralıklarında, dolgu, yalıtım ve yapıştırma amacıyla, banyo ve mutfaklarda fayansların suya maruz kalabilecek birleşim yerlerinde, su nem gibi etkenler nedeniyle çalışmaya maruz kalabilecek tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde kullanılır. Sunduğu renk seçenekleri sayesinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - %100 silikondur. - Solventsizdir, çatlamaz, hacim kaybına uğramaz. - Yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. - Nemle sertleşir. - Daimi elastikiyetini korur. - Hijyeniktir. Ambalaj: 310 ml / Kolide 20 adet(Şeffaf, Beyaz, Siyah, Kahverengi, Gri) 50 g / Kolide 20 adet (Şeffaf, Beyaz)

Sista Universal Silikon Colorline

Polisiloksan (asetoksi), hijyenik, %100 saf silikon. UYGULAMA ALANLARI Çalışan fugalarda, kapı pencere (ağaç, metal, PVC) aralıklarında, dolgu, yalıtım ve yapıştırma amacıyla, banyo mutfaklarda fayansların suya maruz kalabilecek birleşim yerlerinde, ısı, nem gibi etkenler nedeniyle çalışmaya maruz kalabilecek tüm yapı elemanlarının birleşim yerlerinde kullanılır. Sunduğu renk seçenekleri sayesinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - %100 saf silikondur. - Solventsizdir, çatlamaz, hacim kaybına uğramaz. - Yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. - Nemle sertleşir. - Daimi elastikiyetini korur. - Hijyeniktir, küflenme ve sararma yapmaz. Ambalaj: 310 ml / Kolide 6 adet (Manhattan gri, bej, jasmin, gümüş gri, karamel)

Sista Universal Tabancalı Köpük

Tek komponentli, nemle kürleşen, kendiliğinden genleşen, mükemmel açık-kapalı hücre dengesine sahip, yarı-sert, yüksek mekanik mukavemetli üstün kaliteli poliüretan köpük. Özel köpük tabancası ile kullanımı kolay ve pratiktir.
  • UYGULAMA ALANLARI Kapı ve pencere kasalarının montaj ve yalıtımında. Boşlukların, deliklerin, derzlerin ve büyük çatlakların doldurulmasında. Elektrik tesisatlarının ve tesisat borularının çevresinin doldurulmasında. Çatılarda yapısal açıklıkların ve yalıtım malzemelerinin açık kısımlarının dolgu ve yalıtımında. Duvar panellerinin yalıtımında, kiremitlerin yapıştırılmasında. Isı ve ses geçirmez perde oluşturmada.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - Sızdırmaz - yalıtır - doldurur - yapıştırır - Yüksek verim - Üstün yapışma performansı - Yüksek termal ve akustik yalıtım - Büzülmez - hacim kaybetmez - Üstün çalışma verimliliği. Yüksek boyutsal kararlılık. - Güçlü ve esnek kürleşmiş dolgu. - Ahşap, beton, taş, metal gibi birçok yapı malzemesine mükemmel yapışma (astarlama veya zımparalama gerekebilir). - Sertleşmiş köpük kesilebilir, zımparalanabilir, sıvanabilir ve boyanabilir - Düşük kürleşme basıncı ve uygulama sonrası genleşme özelliği ile pratik ve hatasız dozajlama. Ambalaj: 750 ml aerosol tüp